Nieuws

15 oktober 2023

Vrijwilligers gezocht voor organisatie wedstrijd 25 november 2023

Op 25 november wordt de wedstrijd in Amersfoort (bij Gym XL) mede door onze vereniging georganiseerd. Dit betekent dat er die dag veel helpende handen nodig zijn om te assisteren bij de organisatie. Het is leuk en gezellig en op deze manier maak je echt deel uit van de wedstrijd! Lees verder voor alle taken waarvoor wij nog iemand zoeken!

Vrijwilligers gezocht voor organisatie wedstrijd 25 november 2023

Op 25 november wordt de wedstrijd in Amersfoort (bij Gym XL) mede door onze vereniging georganiseerd. Dit betekent dat er die dag veel helpende handen nodig zijn om te assisteren bij de organisatie. Daarvoor is geen turnkennis of turnervaring nodig. Broers, zussen of vrienden die ouder zijn dan 12 jaar mogen ook helpen. Het is leuk en gezellig en op deze manier maak je echt deel uit van de wedstrijd!  

Voor de volgende taken zoeken wij nog iemand:

- coördinator  
- beheer muziek (tijdens opening, vloeroefeningen, prijsuitreiking) 
- catering (koffie en thee naar de jury’s brengen, lunch klaarzetten) 
- beheer kassa (innen entreegeld bezoekers) 
- EHBO bemannen (diploma vereist, vergoeding wordt aangeboden)  
- juryhulp (klokken bij balk etc.) 


Schrijf je nu in via dit formulier  https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PU1f-CX30cLrMrWsmfQsm5cps3ZVMZcp/edit#gid=1140756084 

Voor verdere vragen en meer informatie kan er contact opgenomen worden met wedstrijdenturn4u@gmail.com