Agenda

Activiteiten:
  • Zaterdag 22 juni 2024: Dutch Gymnastics the finals voor springgroepen
    • Tijd: volgt
    • Locatie: AHOY Rotterdam
    • Geplaatste sporters:
      • Junioren A: Lara, Kirsten, Moos, Fabian, Quinten, Joeri, Quinten en Lieve
      • Senioren B mix: Maiky, Elfi, David, Max en Bart
  • Zaterdag 22 en zondag 23 juni 2024: Dutch Gymnastics the finals - meerkamp voor bovenbouw 1-2-3e divisie
    • Tijd: volgt
    • Locatie: AHOY Rotterdam
    • Geplaatste sporters:
      • Nog niet bekend
  • Zondag 23 juni 2024: Dutch Gymnastics the finals - toestelfinales voor bovenbouw 1-2-3e divisie
    • Tijd: volgt
    • Locatie: AHOY Rotterdam
    • Geplaatste sporters:
      • Nog niet bekend

  

Schoolvakanties:

Per groep verschilt het of en wanneer er getraind wordt tijdens de schoolvakanties, vraag dit goed na bij de trainers 

      • Zaterdag 17 februari 2024 t/m zondag 25 februari 2024
        • Voorjaarsvakantie
      • Zaterdag 27 april 2024 t/m zondag 5 mei 2024
        • Meivakantie
      • Zaterdag 13 juli 2024 t/m zondag 25 augustus 2024
        • Zomervakantie

       

      Wedstrijden en toernooien:

      • Zaterdag 9 maart 2024
        • Wedstrijd middenbouw niveau 2
      • Zaterdag 9 maart 2024 OF zondag 10 maart 2024
        • Wedstrijd middenbouw niveau 3
      • Zondag 10 maart 2024
        • Wedstrijd middenbouw niveau 1
      • Zaterdag 16 maart 2024
        • Halve finale individueel 2e divisie junior
        • Halve finale individueel 2e divisie senior
        • Wedstrijd supplement F (geen veteranen)
        • Wedstrijd supplement G
      • Zaterdag 16 maart 2024 OF zondag 17 maart 2024 OF zaterdag 23 maart 2024
        • Halve finale individueel 3e divisie junior
      • Zaterdag 23 maart 2024
        • Wedstrijd instap C
        • Wedstrijd middenbouw niveau 4
        • Halve finale individueel 1e divisie junior
        • Halve finale individueel 1e divisie senior
        • Halve finale individueel 3e divisie senior
        • Wedstrijd supplement E
        • Wedstrijd supplement F (alleen veteranen)
        • Wedstrijd supplement H
      • Zondag 24 maart 2024
        • Wedstrijd middenbouw niveau 1
      • Zaterdag 6 april 2024
        • Halve finale teams supplement B
        • Halve finale teams supplement C
      • Zaterdag 6 april 2024 OF zondag 7 april 2024 
        • Halve finale teams supplement D
      • Zondag 7 april 2024
        • Halve finale teams supplement A
      • Zondag 14 april 2024
        • Wedstrijd middenbouw niveau 1
      • Zaterdag 25 mei 2024
        • Regiofinale bovenbouw divisie 4-5-6
      • Zaterdag 1 juni 2024
        • Wedstrijd springgroep senioren C
        • Wedstrijd springgroep junioren C
        • Wedstrijd springgroep jeugd C
        • Regionfinale middenbouw niveau 4-5-6
      • Zaterdag 8 juni 2024
        • Toestelfinales bovenbouw divisie 4-5-6
        • Toestelfinales middenbouw niveau 4-5-6
      • Zaterdag 22 juni en zondag 23 juni 2024
        • Dutch Gymnastics the finals voor springgroepen en bovenbouw 1-2-3e divisie

       

      De locaties voor alle KNGU wedstrijden vindt u onder 'turnen dames' en 'springen'.

       

      Laatst geüpdatet op: 12-02-2024